Уже стало гарною традицією для Служби судової охорони Черкащини проводити спільні заходи з молоддю.

Як повідомляє пресслужба Служби судової охорони, старшокласники Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 22 виявили бажання ознайомитися з діяльністю служби, яка на теренах регіону вже третій рік поспіль забезпечує охорону та підтримує громадський порядок в судах. Такий захід для підлітків в онлайн-форматі організували співробітники Територіального управління.

Хлопці та дівчата розширили уявлення про Службу, ознайомилися з особливостями несення служби та правилами поведінки в судах Черкащини, дізналися про історію виникнення Служби судової охорони та її емблеми. Охоронці Феміди також розповіли із чим не можна приходити до суду та, які заборонені предмети намагаються пронести громадяни.

Водночас працівники наочно продемонстрували відповідне спорядження, для забезпечення безпеки учасників судового процесу, та детально розповіли про функціональне призначення екіпіровки; ознайомили з перевіркою, яка проводиться для відвідувачів суду, та показали за допомогою якого пристрою можна виявити металеві речі, заборонені до пронесення.

Окрему увагу приділили вимогам до кандидата на вакантну посаду у Службі. Розповіли якими якостями потрібно володіти, щоб вміти оперативно відреагувати на нештатну ситуацію та захистити себе і оточуючих від небезпеки.

Від admin

Коментарі закриті.