Інформація про сайт

Сайт «Економіка Сьогодення» заснований 22 січня 2012 року.

 «Економіка Сьогодення» – це регіональний інформаційний ресурс економічного спрямування.

Основне завдання ресурсу полягає у професійному висвітленні актуальної та корисної інформації про функціонування та тенденції розвитку реального сектора економіки Черкащини.

Оскільки за структурою господарства область є індустріально-аграрною, сайт «Економіка Сьогодення» ставить перед собою завдання:

  • інформувати читацьку аудиторію про роботу промислових підприємств Черкаської області, організацію виробничих процесів, їхні досягнення та проблеми;
  • висвітлювати модернізацію виробництва та впровадження сучасних технологій, новітніхнаукових розробок;
  • висвітлювати об’єктивну інформацію про реальний стан і роботу аграрного сектору Черкащини;
  • висвітлювати експертні оцінки, прогнози і коментарі фахівців у галузях промисловості, енергетики, сільського господарства, фінансів тощо;
  • не залишати без уваги значимі події української та світової економіки.

Під час використання інформації, розміщеної на сайті «Економіка Сьогодення», посилання на сайт обов’язкове. Передрук матеріалів із сайту «Економіка Сьогодення» можливий за умови розміщення у тексті прямого і активного посилання на сайт.

Редакція не несе відповідальності за достовірність фактів, висвітлених у матеріалах, які були підготовлені та опубліковані на інших сайтах і републіковані на сторінках «Економіка Сьогодення» з відповідним гіперпосиланням на першоджерело.

Контактна адреса: siogodennya@ukr.net

Телефон: /0472/ 50-80-37 

                     097 497 39 53