Цьогоріч на Черкащині планують висіяти лісове насіння лісоутворюючих порід на площі 12,76 га. Висівання лісового насіння є невід’ємною частиною лісокультурної кампанії, адже ліс починається з насінини. До того як сіянець висаджують на ділянку в лісі, він рік зростає у лісовому розсаднику, де за ним доглядають, пише http://novadoba.com.ua

Кожної весни при сприятливих погодних умовах лісівники висівають насіння. Протягом осені і зими заготовляють його, обробляють і зберігають у спеціальних умовах, щоб воно було придатне для вирощування. Основними лісоутворюючими породами філій Центрального лісового офісу є дуб звичайний і сосна звичайна, тож їх насіння заготовляють і висівають найбільше. Також вводять в насадження модрину європейську, клен, ясен, липу та інші породи. Нині в Черкаській області вже засіяли 7 га.

Найбільше насіння висіяли у лісових розсадниках філій «Чигиринське лісове господарство» на площі 3,5 га. Також у філіях «Смілянське лісове господарство» і «Корсунь-Шевченківське лісове господарство» висівають насіння для вирощування сіянців із закритою кореневою системою.  


Від Author

Коментарі закриті.