У Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області новобранці, які пройшли конкурсні відбори, та вперше прийняті на службу до лав поліції, виголосили слова присяги на вірність Українському народові та отримали спеціальні жетони, пише http://procherk.info

Присяга на вірність Українському народові – знаменна подія в житті кожного з поліцейських. За усім, що відбувалося сьогодні на території управління з гордістю в очах спостерігали батьки, рідні та друзі молодих правоохоронців.

«Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю вірно служити українському народові…»,  – промовили 12 травня 10 молодих поліцейських.

З вітальним словом до нового поповнення звернувся заступник начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Сергій Коваленко.

«Ми пишаємося, що в цей непростий воєнний час ви обрали професію правоохоронця, захисника, служителя закону. Цей день ви запам’ятаєте на все життя, це день народження вашої професії, день народження вас, як правоохоронців», – сказав Сергій Коваленко.

Голова поліцейської комісії Юрій Лобода привітав новобранців з  початком нового етапу життя і побажав новобранцям впевнено прямувати до нових звершень та перемог.

Від Author

Коментарі закриті.