У Тальнівському реабілітаційному центрі на Черкащині з’явився новий сучасний девайс – інтерактивний стіл, за допомогою якого, як розповідає керівниця цього закладу Людмила Павлова, дітям з обмеженими можливостями стало в рази цікавіше навчатися та розвиватися, пише http://dzvin.media

– Ми навіть і не мріяли про такий подарунок. Тільки бачили, що такі пристрої дуже популярні для використання у таких закладах як наш. Це новітній винахід, який нам дуже допомагає у розвитку наших особливих діток. Адже їм неабияк подобається проводити час за цим столом. Це ніби великий сенсорний телефон, де потрібно працювати дотиком пальця. У ньому встановлено багато різних пізнавальних та освітніх програм, які ми використовуємо. Саме з його допомогою навчання дітей стає результативнішим. Тут діти почувають себе більш відкрито і впевненіше, ніж у звичних умовах навчання. А найцікавіше те, що з його допомогою наші вже дорослі, але для нас вони ще діти, навчилися навіть читати по складах, бо раніше їм це не вдавалося, – розповідає пані Людмила.

За такий подарунок у реабілітаційному центрі дуже дякують керівниці ТОВ «Урочище Журавське» Лілії Петрівні Мовчан, яка від початку березня кожного тижня відвідує їхній заклад. Людмила Миколаївна розповідає, що Лілія Петрівна знайшла спільну мову з дітками. Тепер вони постійно чекають її на своєму найулюбленішому факультативі – це кулінарія, щоб разом приготувати щось красиве та смачненьке.

Крім того, пані Лілія завжди приносить їм подарунки. Керівниця закладу каже, що раніше вона подарувала їм ламінатор і різні набори для творчості. Ще приносила діткам сухі суміші для випікання, з яких вони разом готували різні смаколики.

На сьогодні зі слів Людмили Миколаївни, заклад відвідує 26 дітей з обмеженими можливостями у віці від 1 до 35 років. Їм тут дуже подобається. Багато-хто, як зазначає керівниця закладу, знайшов друзів. Також вихованцями закладу є 4-ро внутрішньо переміщених діток. Щодня з усіма тут займаються спеціалісти, проводять для них індивідуальні заняття. За графіком відбуваються уроки у сенсорній кімнаті закладу, а також за інтерактивним столом. Крім того, працівники центру постійно готують разом з дітками концертні програми до різних свят. Пані Людмила каже, що це найтяжча робота, але попри все, вони докладають максимум зусиль, щоб зацікавлювати дітей і разом з тим дарувати їм тільки позитивні емоції.

Від Author

Коментарі закриті.