За результатами апеляційного перегляду набрало законної сили судове рішення, за яким визнано неможливим набуття у постійне користування сільськогосподарського товариства 10 гектарів земель історико-культурного призначення.

Минулого року прокуратурою здійснено вступ до розгляду господарським судом Черкаської області справи за позовом сільгосптовариства до Тальнівської міської ради про визнання права постійного користування на земельну ділянку в адміністративних межах Майданецької сільської ради.

Метою позивача було отримати для сільськогосподарського обробітку, по суті в безстрокове користування, близько 10 гектарів земель, на яких розташована пам’ятка археології – поселення черняхівської культури ІІ-ІV століття нової ери.

Однак за принципової позиції прокуратури та за відсутності переконливих аргументів позивача у задоволенні позову товариства господарським судом Черкаської області відмовлено.

Землі вказаної категорії є особливо цінними через своє історико-культурне призначення, а їхнім належним розпорядником є Черкаська обласна державна адміністрація.

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Від Author

Коментарі закриті.