У черкаських парках підрізають дерева, прибирають опале листя, впорядковують клумби, шліфують та фарбують лавки – триває підготовка до нового сезону, пише http://18000.com.ua

Зазначають, що роботи з благоустрою тривають в “Сосновому бору”, Долині троянд, сквері “Юність”, дитячому парку “Казка”, парку “Перемога”, сквері імені Василя Симоненка, за обласним Будинком рад.

Квітники там застелили агроволокном та засипали декоративною корою. Також раніше в деяких парках прибрали опале листя та провели санітарну обрізку дерев.

У сквері “Юність” оновили пристовбурні лунки поруч із магноліями, кленами й платанами, здійснили весняну обрізку дерев. У сквері за обласним Будинком рад прополюють троянди. У парку “Перемога” комунальники видаляють омелу з уражених дерев. У сквері імені Василя Симоненка обрізали ялівець та надали йому форму бонсай, підстригли спірею. У “Сосновому бору” оновлюють лавочки, деякі з них реставрували.

– Цього сезону в наших планах освіжити квіти на багатьох локаціях. Розглядаємо можливість висадити петунії, лаванди, піони в різних місцинах, – прокоментував заступник директора комунального підприємства Сергій Ткаченко.

Від Author

Коментарі закриті.