До впровадження проєкту “Картки черкасця” долучилися 17 черкаських аптек. Зокрема, в мережах “Медіт-М”, “Гала Аптека”, “Аптека 03” містяни можуть отримувати 5 % повернення грошей, витрачених на покупку, пише http://18000.com.ua

На вхідних дверях аптек, які підтримали проєкт, розміщена відповідна наліпка. Якщо черкасець там купує товар й розраховується “Карткою черкасця”, то отримує 5 % кешбеку.

Додають, що до проєкту залучають КП “Черкасиводоканал”, ТОВ “Медгарант”, торгову мережу “Моллі”, деякі заклади громадського харчування, планують співпрацю з черкаським зоопарком.

– Невдовзі буде створено соціальний додаток до “Картки черкасця”, і ці відсотки йтимуть на соціальний гаманець, із якого можна оплатити відвідування музеїв, зоопарку, атракціонів у парках Черкас. Деякі підприємства міста розглядають можливість зробити “Картку черкасця” зарплатним проєктом, аби їхні працівники на цю картку могли отримувати свою зарплату, – розповів керуючий центральним відділенням МТБ БАНК у Черкасах Костянтин Саленко.

Нагадаємо, отримати “Картку черкасця” можуть усі громадяни, зареєстровані у місті Черкаси. Наразі жителям міста видано більше 4500 таких карток.

Точки видачі “Картки черкасця”:

  • Черкаська міська рада – вул. Байди Вишневецького, 36;
  • департамент соціальної політики – бульвар Шевченка, 307;
  • відділення №1 МТБ Банк – бульвар Шевченка, 224;
  • центр обслуговування громадян – вул. Благовісна, 170/2.

Час роботи точок видачі: з понеділка до п’ятниці з 8:30 до 17:30. Телефон для довідки: 0-800-500-255, технічна підтримка транспортної картки: 0675741088.

Для розвантаження черг триває попередній запис через електронний носій в Центрі обслуговування громадян по вул. Благовісна, 170/2.

 

Від Author

Коментарі закриті.