Іноземні партнери з міст-побратимів продовжують й надалі підтримувати Канів. Так, днями у хірургічному відділенні Канівської багатопрофільної лікарні встановили 15 багатофункціональних ліжок, які були закуплені за кошти благодійної фінансової допомоги, що надійшла до Канівської громади від міста-побратима Ламберсар (Франція), пише http://dzvin.media

Клопотання, щодо відповідної допомоги порушив заступник головного лікаря Канівської багатопрофільної лікарні з медичної частини Сергій Назаренко, а також Анатолій Леонтьєв, який є очільником громадської організації  «Асоціація дружби міста Канева». Загалом на купівлю та доставку ліжок до медичного закладу було витрачено більше 180 тисяч гривень.

– Зараз у хірургічному відділенні лікарні є найбільша потреба у таких ліжках. Вони стають у нагоді під час лікування травматологічних та післяопераційних хворих, дозволяючи пацієнтам без зусиль прийняти позицію Фаулера, коли голова і плечі на 45-60 см. вище тіла. Саме у такому положенні полегшується дихання, поліпшується робота шлунково-кишкового тракту та зменшується ймовірність виникнення застійних явищ. А це вкрай важливо для стаціонарних хворих, які перебувають у нашому закладі після операцій, – наголошує головний лікар Канівської багатопрофільної лікарні Віра Шапошник.

Міська влада, адміністрація та колектив медичного закладу висловлюють подяку французьким друзям за чергову допомогу.

– Наші французькі друзі вкотре показали, що побратимство між містами для них не пусте слово. Вони систематично і ґрунтовно підтримують нас у ці важкі часи. Тож від імені Канівської громади висловлюю слова подяки, – каже Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Від Author

Коментарі закриті.