У Тальному на Черкащині по вулиці Соборній проводять капітальний ремонт тротуару. У зв’язку з цим із 21 по 28 березня від адмінбудівлі Тальнівської міської ради до приміщення ЦНАПу, буде перекрито руху для автотранспорту, пише http://viche.ck.ua/talnivshhina

Як зазначив міський голова Василь Сідько, капітальний ремонт тротуару профінансувала Тальнівська міська рада, поки що на ремонти спрямувати 1 млн грн. Жителі громади уже можуть побачити, що частину пішохідної доріжки вклали плиткою, так буде зроблено на усій ділянці. Також міська рада не планує зупинятися лише на цьому відрізку та робити ремонти й на інших відрізках тротуару.

Крім цього, 20 березня міський голова зустрічався із підприємцями, аби обговорити впорядкування тротуару у центрі міста напроти їхніх торгівельних закладів та облаштування прилеглої зеленої зони в одному стилі. Однак, за словами Василя Петровича, на зустріч майже ніхто не прийшов. Тож він закликає підприємців не бути байдужими та долучитися до благоустрою центральної вулиці міста.

Від Author

Коментарі закриті.