Із ходом робіт, які виконує КП «Дирекція парків» у Сосновому бору, ознайомився міський голова Анатолій Бондаренко, інформують у пресслужбі міської ради.

Нині триває активний ремонт на під’їзних групах парку. Наразі розчистили від дикорослих чагарників та самосіву лісосмугу з боку вулиці Пальохи, йде підготовка до асфальтування тут паркувального майданчика, встановлення бордюрів, ремонту люків. Згодом буде встановлено освітлення і лавочки, щоб відвідувачі змогли відпочивати з комфортом і в цій частині парку. Паралельно працівники КП прокладають із бетонних плит доріжки через лісовий масив для зручності містян, пише http://novadoba.com.ua

«Зараз також відновлюємо в парку господарський двір, плануємо облаштувати тут місце для своєї техніки й окремий заїзд для неї, щоб не заважати відвідувачам відпочивати, підсиплемо його осколом і щебенем», – розповів директор КП «Дирекція парків» Геннадій Шевченко.

Також подбали комунальники й про безпеку, перемістивши обмежувачі для автотранспорту на паркових алеях ближче до проїжджої частини вулиці Дахнівської, щоб люди не виїжджали на бордюр, не ставили там автомобілі, і не обмежували оглядовість руху, створюючи аварійні ситуації. Надалі в планах також відремонтувати заїзд у парк із боку дамби, облаштувати і там невеликий паркувальний майданчик.  

Від Author

Коментарі закриті.