Секретар Черкаської міської ради, голова Черкаської обласної парторганізації “Батьківщина” Юрій Тренкін відвідав відомого черкаського волонтера Євгена Компанця, який з першого дня війни готує домашні страви для українських захисників і захисниць.
 
Про це інформує пресслужба обласного партосередку.
 
Євген прикутий до інвалідного візка, але щодня разом зі своєю родиною робить важливу справу – вони ліплять вареники і пиріжки, крутять млинці з різними начинками, печуть солодощі і відправляють все це на передову. З початку війни, за приблизними підрахунками самого волонтера, вони виробили понад 90 тисяч різноманітних смаколиків.
 
Щоб Євген із родиною і надалі міг готувати домашні вироби для українських воїнів, Юрій Тренкін вирішив допомагати йому продуктами. Наразі завіз Євгену замовлену ним м’ясну продукцію для виготовлення начинки для пиріжків.
 
«Ми вдячні Юрію Тренкіну, що він привіз м’ясну продукцію для нашої родинної боротьби з ворогом. Такі донати – це можливість виготовляти продукцію у таких об’ємах, а відтак і допомагати нашій рідній Україні», – сказав Євген Компанець.
 
Юрій Тренкін переконаний, що саме такі люди, як Євген, і є справжніми героями тилу.
 
«Зустрічі з такими людьми, як Євген Компанець, – це заряд позитиву, впевненості і віри. Віри в Перемогу і в те, що все буде Україна! Щира подяка Євгену та його дружній родині, справжнім українським патріотам, за їхню важливу справу», – наголосив Юрій Тренкін.

Від admin

Коментарі закриті.