21 жовтня 2022 року у Черкасах під час проведення ІІІ етапу ХІХ конференції Черкаської обласної  організації партії ВО «Батьківщина» делегати одноголосно обрали головою обласної «Батьківщини» Юрія Тренкіна.

Про це поінформовано на офіційній сторінці у ФБ Черкаської “Батьківщини”. 

З лютого 2022 року Юрій Тренкін виконував обов’язки голови обласної парторганізації. Відтепер, після прийняття рішення партійної конференції, він повноцінно очолив обласний партосередок.

З вітальним словом до делегатів та учасників конференції у режимі он-лайн звернувся перший заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Кириленко.

Він, зокрема, зупинився на партійній діяльності організації, наголосивши, що перед головою парторганізації стоїть завдання не лише зберегти, а й розбудовувати партійну структуру в регіоні.

Юрій Тренкін подякував за довіру і підтримку Лідеру «Батьківщини» Юлії Тимошенку та  партійцям.

«Вдячний всім партійцям за злагоджену роботу, яка формує високий рейтинг довіри суспільства, за стійкість і послідовність! Я, як керівник, докладатиму максимум зусиль для покращення роботи обласної «Батьківщини». У нас гарний кадровий потенціал і нам є з ким працювати. Разом ми – сила!» – Сказав Юрій Тренкін.

Під час конференції також було обрано бюро обласної парторганізації та контрольно-ревізійну комісію.

Від admin

Коментарі закриті.