Черкаська, Уманська, Канівська, Білозірська територіальні громади увійшли до переліку територій, яким надається цільова пожертва в розмірі 50 тисяч грн. на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів. Проєкт реалізовується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Асоціацією міст України. Про це інформує консультант з комунікацій Черкаського РВ АМУ Лариса Булка.

Так, за інформацією Білозірської сільської територіальної громади кошти цільової пожертви були використані на задоволення базових потреб сімей ВПО, багатодітних сімей, дітей з інвалідністю, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, сімей військовослужбовців, які загинули під час участі у збройній агресії рф проти України. Зокрема, Блозірською громадою придбано побутову техніку, гаджети, кухонний та господарський інвентар, велосипеди. Ще одним з аспектів допомоги стало забезпечення якісного доступу до освітніх послуг дітей з багатодітних сімей, сімей ВПО, сімей в складних життєвих обставинах, дітям з інвалідністю, дітям одиноких матерів та дітям які постраждали в наслідок воєнних дій шляхом придбання планшетів та ноутбуків.

Для жителів смт. Ірдинь з метою надання доступу до якісних послуг з водопостачання та водовідведення придбано гідродинамічну машину для очищення та обслуговування каналізаційних труб і побутових труб.

Довідково

Цільова пожертва громадам надається в рамках проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів муніципалітетам, які включені до ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді», який реалізовується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Асоціацією міст України. Цей проєкт є продовженням та доповненням ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Саме громади-члени ініціативи першими отримують допомогу.

Ініціатива ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді» об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес задля спільної мети – створення комфортного для дітей та молоді середовища, де кожен може реалізувати свій потенціал.

Партнерами ініціативи в Україні є Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA); Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Міністерство соціальної політики України; Міністерство молоді та спорту України; Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»; Уповноважений Президента України з прав дитини, Національна Молодіжна Рада України.

Від admin

Коментарі закриті.