Черкаська міська рада проголосувала за створення департаменту «Центр надання адміністративних послуг», інформує 18000.

За таке рішення щойно проголосували 33 депутати. Рішення ухвалили майже одноголосно. Єдиною депутаткою, яка не брала участі в голосуванні, була Любов Майборода.

Ухваленню рішення передували палкі дискусії.

Зокрема, проти такого рішення виступив директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення Юрій Гончар.

Він зазначив, що майбутній департамент працюватиме неефективно, а також що під час підготовки проєкту рішення не було проаналізовано діяльність ЦНАПу та його ефекивність.

Проти створення департаменту публічно виступила і Любов Майборода. За словами депутатки, це призведе до додаткового фінансового навантаження на міський бюджет.

– 75 % бюджету держави сьогодні йде на Збройні Сили і все менше грошей лишаються у місцевому бюджеті. І в цей час пропонується створити ще один департамет, який і так виконує свою функцію. Посада керівника департаменту на 15 тис. грн більше посади керівника управління, аналогічно посади заступників – на 10-12 тис. більше. Якщо зараз у ЦНАПі 8 керівних посадах, то в тому департаменті, що пропонується створити, їх буде 26. Є різні думки, під кого ці посади створюються, але чи можемо ми собі дозволити викидати такі гроші на утримання апарату, – заявила Майборода.

Натомістьдепутат міськради Павло Карась зачитав листа Гончара, який адресований міському голові Анатолію Бондаренку. Саме на основі цього документа, за його словами, й було розроблено проєкт рішення щодо створення нового департаменту.

– Є одна важка ховороба, яка не дозволяє виконувати посадові особи, називається хвороба Альцгеймера. Коли людина добре пам’ятає, що робила колись, і не пам’ятає, що робила недавно. Хочу ознайомити всіх із листом, підписаним паном Гончаром, міському голові. На його підставі проєкт рішення винесено на сесію. Підписав, сам подав проєкт рішення, а потім забув, – обурився Карась.

Решта фракцій публічно підтримали проєкт рішення, зазначаючи, що створення нового департаменту зробить надання адміністративних послуг черкащанам більш ефективним. Апелюючи до слів Майбороди, депутат міськради Віктор Євпак зазначив, що перевиконання міського бюджету за травень становить 67 мільйонів.

Зрештою дискусія завершилася пропозицією Павла Карася висловити недовіру Юрія Гончару. Відповідний проєкт рішення має розробити секретар міськради Юрій Тренкін.

Від admin

Коментарі закриті.