Відтепер у КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» є станція #Starlink від засновника компанії «SpaceX» Ілона Маска.

Про це інформує пресслужба КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» на своїй сторінці у Фейсбук.

“Це означає стабільне з’єднання для диспетчерської та медиків, які продовжують цілодобово працювати і надавати допомогу жителям нашого регіону.

Ця технологія дозволяє використовувати широкосмуговий інтернет в роботі закладу навіть за відсутності інших видів зв’язку, що дуже важливо для стабільності роботи служби в умовах війни”, – йдеться у повідомлені.

У ЕМД та МК пояснили, що це працює таким чином: Станція Starlink розгортається, встановлюється зв’язок із супутниками. Далі відбувається підключення локальних пристроїв до станції Starlink в режимі 24/7.

“Ми впевнені, що ця технологія ще себе покаже в повній мірі в мирні часи і буде служити людям і допомагати швидшому відновленню нашої країни. А зараз, поки триває війна, ми надзвичайно вдячні за таку своєчасну і потрібну Україні допомогу Ілону Маску!

 Тож, попри важкі випробування війною, Україна отримує доступ до передових розробок світу. Ми маємо неймовірну підтримку, перемога буде за нами!”, – Наголошують в установі.

Від admin

Коментарі закриті.