Апеляційний суд Черкаської області залишив під нічним домашнім арештом фігурантку справи про 12 мільйонів «ковідних» гривень. Про це стало відомо редакції vikka.ua з власних джерел.

Йдеться про ексзаступницю головного бухгалтера  “Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка” Наталію Безуглу. 

Саме її правоохоронці підозрюють у присвоєнні та розтраті коштів, які були виділені на боротьбу із пандемією. На початку лютого поліція вручила Наталії Безуглій підозру. Соснівський районний суд Черкас, обираючи міру запобіжного заходу, дав їй лише нічний домашній арешт. Апеляційний суд залишив це рішення у силі.

За даними слідства, протягом двох років Наталія Безугла вивела мільйони гривень на особисті банківські картки. Натомість сама експосадовиця це заперечує.

Як їй вдалося провернути всі ці схеми із бюджетними грошима? Чи працювала жінка сама чи були у неї спільники? Як працівниця, заробляючи в середньому 7 тис. грн. на місця, змогла купити автомобіль, квартиру і з десяток разів злітати за кордон?

Журналісти сайту vikka.ua готують на цю тему власне розслідування.

Від admin

Коментарі закриті.