екстрена медична допомога

У зв’язку із капітальним ремонтом в Амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селищі Цибулів, пункт базування бригади екстреної (швидкої) допомоги, який нині знаходиться на базі амбулаторії, змінить своє місце розташування.

Міська влада запевняє усіх жителів селища Цибулів та прилеглих сіл, що пункт базування працюватиме у звичному режимі й залишиться у селищі, але змінить місце дислокації.

Міська рада спільно зі старостою Цибулівського старостинського округу Сергієм Кучеренком планує розгорнути пункт базування швидкої допомоги в приміщенні адміністративної будівлі (колишня селищна рада).

Найближчим часом тут будуть проведені необхідні ремонтні роботи, щоб кімнати відповідали усім вимогам, а працівникам швидкої було комфортно перебувати в приміщенні та приймати пацієнтів.

Для міського голови Олександра Тищенка важливо зберегти пункт базування швидкої та забезпечити медикам гідні умови перебування, адже від того наскільки швидко надана медична допомога залежить життя та здоров’я жителів Монастирищенської громади.

Від admin

Коментарі закриті.