Черкаський «Азот», що входить до азотного бізнесу Group DF, підтвердив ліцензію на відповідність виробництва медичного кисню міжнародному стандарту GMP.

В рамках сертифікаційної програми фахівці, які задіяні у виробництві й контролі якості медичного кисню, завершили навчання і отримали сертифікацію за міжнародними стандартами GxP/GMP та GМP/GDP. Сертифікація є необхідною ліцензійною умовою проходження щорічного аудиту на відповідність виробництва стандартам міжнародної системи якості фармацевтичних препаратів GMP. 25 працівників підприємства сьогодні успішно пройшли навчання за спеціальними програмами.

«Азот» підтвердив дотримання міжнародних стандартів виробництва рідкого медичного кисню. Маючи ліцензію GMP ми гарантуємо найкращу якість кисню, його постійну перевірку та відповідність світовим стандартам належної виробничої практики», – розповідає Віталій Скляров, Голова Правління ПрАТ «АЗОТ».

Черкаський «Азот» залишається одним з провідних постачальників медичного кисню в лікувальні заклади України. Завод виробляє близько 600 тонн кисню на місяць і продовжує безкоштовно постачати кисень в медичні заклади Черкащини та сусідніх областей. Щодня підприємство відвантажує в цистерни 17 – 20 тонн кисню. Загалом, з початку останньої хвилі пандемії COVID-19, «Азот» відвантажив понад 1000 тонн медичного кисню в 9 областей України.

Від admin

Коментарі закриті.