Звенигородська міська рада отримала сертифікат від АМУ на обладнання шкільних кабінетів сучасним програмним забезпеченням у рамках проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності» на загальну суму 1 млн.грн.

Освітній проєкт передбачає обладнання шкіл сучасними електронними ресурсами. Будуть модернізовані  8 кабінетів початкової освіти та 4 кабінети математики.

«Це досить непересічна і символічна подія — такий сертифікат можна розцінювати, як подарунок освітянам перед початком навчального року. Найближчим часом громада визначиться, які саме  школи стануть учасниками проєкту, аби максимально швидко розпочати підготовку вчителів до роботи із новим електронним продуктом, який буде придбано за грантові кошти. Вчителі тих навчальних закладів, які потраплять до проєкту, пройдуть навчання і підготовку для роботи із новими електронними ресурсами», коментує консультант Черкаського РВ АМУ Олена Кулик. 

Мета проєкту «Подолання цифрової освітньої нерівності», який Асоціація міст України реалізовує в межах Меморандуму з Міністерством цифрової трансформації – сприяння підвищенню рівня надання освітніх послуг в громадах. Цифрова трансформація освіти дозволить місцевому самоврядуванню впровадити навчальні та інформаційні програми та курси, освітні проекти, спрямовані на підвищення рівня цифровізації в громадах.

Від admin

Коментарі закриті.