Лукашівка

7 липня лукашани святкували подвійне свято – Івана Купала та День села. Розпочали відзначати із змагань гирьового спорту, шахів та настільного тенісу, де переможці отримали грошові винагороди.

Із теплими словом до своїх односельців звернувся помічник міського голови в Лукашівці Василь Щербатюк та заступник міського голови Зоряна Заворотна. Від імені міського голови Олександра Тищенка Зоряна Володимирівна привітала усіх присутніх зі святом: «Ми разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб ваше село розвивалося, оновлювалося і змінювалося на краще».

Слова шани та подяки звучали на адресу довгожителів та найменших жителів села іменинників та багатодітних родин, учасників АТО/ООС.

Приємний настрій всім на святі дарували народний аматорський ансамбль «Лукашани» і самодіяльні артисти Лукашівського БК.

 Щирі слова подяки від лукашан линуть усім, хто долучився до проведення та організації свята, а особливо спонсорам – агрофірмі «Хлібороб» (Kernel), братам Олександру та Володимиру Музиченкам, ФГ «Любава» (Олександр Журавель) та СФГ «Олена» (Володимир Корчомний).

Від admin

Коментарі закриті.