Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Департаменту будівництва Черкаської обласної державної адміністрації за період з 01.01.2019 по 01.03.2021 року виявили фінансових порушень на загальну суму 323,2 млн грн, з них тих, що призвели до втрат, на суму 17,2 млн гривень.

Як інформують у пресслужбі Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області, під час проведення ревізії встановлено, що Департамент завищив обсяги та вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт, що призвело до безпідставного перерахування ним коштів підрядним організаціям на загальну суму 13,6 млн гривень.

На адресу Департаменту направлені вимоги щодо усунення порушень та недопущення їх у подальшій роботі.

За результатами контрольного заходу відносно трьох осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за частиною першою ст. 164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Матеріали ревізії передано до Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Про результати ревізії поінформовано Черкаську обласну державну адміністрацію, Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та Головне управління Національної поліції в Черкаській області.

Довідково: В Управлінні діє телефонна «гаряча лінія» 63-85-90.

Від admin

Коментарі закриті.