З метою забезпечення ефективної організації службової діяльності з охорони об’єктів системи правосуддя у вихідні і святкові дні Служба судової охорони Черкащини переведена на посилений варіант несення служби. У цей період вживаються додаткові заходи безпеки.

У посиленому режимі співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області забезпечують охорону й безпеку судових установ регіону в два етапи. Перший етап посилення пройшов 1-5 травня поточного року з нагоди відзначення Дня праці та Великодня, без правопорушень. Другий етап буде проходити 8-11 травня щодо відзначення Дня пам’яті та примирення в Україні та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Для попередження або припинення правопорушень, нештатних чи надзвичайних ситуацій у судових установах у Територіальному управлінні у готовність приведені визначені сили й засоби, зокрема резерви з належним екіпіруванням для оперативного посилення охорони судів.

Задля відстежування зміни в обстановці навколо об’єктів судової влади та організації в разі потреби відповідного реагування Служба в цей період особливо тісно взаємодіє із органами Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій в області.

Наразі під охороною Територіального управління перебуває 16 об’єктів судової гілки влади на Черкащині.

Від admin

Коментарі закриті.