У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал Нової пошти. Він став першим автоматизованим сортувальним центром в області, який обробляє більше 7000 посилок за годину.

Як інформує сайт компанії Новий термінал сортуватиме посилки та вантажі для міста Черкаси та 84 населених пунктів Черкаської області. Він оснащений автоматизованим обладнання українського виробництва та має дві сортувальні лінії, кожна з яких може обробляти до 3 600 посилок на годину. Термінал дозволяє вдвічі збільшити швидкість сортування. 

«Завдяки автоматизації ми можемо швидко обробляти великі обсяги посилок, що зростають з року в рік. Тому оснащуємо автоматичним обладнанням не лише термінали у містах-мільйонниках, а почали це робити і в інших обласних центрах. Автоматизовані системи дозволяють швидко сортувати посилки у коробках або ті, які мають прямокутну форму. А отже вони доїжджають швидше до клієнтів», – коментує Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

На терміналі можуть одночасно вивантажуватися та завантажуватися 43 автомобіля. Із сортувальної лінії відправлення завантажуються безпосередньо у кузов автомобілей за допомогою спеціальних телескопічних конвеєрів. 

Загальні інвестиції Нової пошти у будівництво терміналу склали 33,2 млн грн. Будівництво об’єкту розпочалося у серпні 2019 року і тривало півтора роки. Пілотний запуск відбувся у січні цього року.

Від admin

Коментарі закриті.