Минулого місяця у Черкасах та області зареєстрували 115 нових авто. Сума покупок становила 3,2 млн доларів.

Найпопулярнішим брендом був Renault. У лютому 20 таких нових автомобілів отримали реєстрацію. Крім них попитом користувались Toyota, Skoda, Mitsubishi і Kia, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Серед моделей найчастіше купували седани Renault Logan. Ця модель покрила 9% від кількості усіх проданих автомобілів у лютому. Також серед черкасців були популярними Kia Sportage і Renault Duster.

Понад 70% зареєстрованих автомобілів були кросоверами. Дизельними силовими агрегатами були обладнані 32% зареєстрованих авто, а середній об’єм двигуна становив 1,9 л. Автомобілі з ціною від 17 до 35 тис. доларів отримали долю ринку 51%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у лютому, склала майже 28 тис. доларів.

Загалом минулого місяця в Україні зареєстрували 6 300 нових авто. Сума покупок становила 200 млн доларів. Найпопулярнішою маркою була Toyota. Понад 850 таких нових автомобілів отримали реєстрацію минулого місяця. Найдорожчими автомобілями минулого місяця стали Aston Martin DB11 і DBX, Bentley Flying Spur, вартість кожної становить майже по 300 тис. доларів. Також у лютому зареєстрували по два BMW 8-Series і Porsche 911 (145 і 195 тис. доларів відповідно).

Нагадаємо, згідно з результатами продажів 2020 року, в Черкасах та області реалізували 1 800 нових автомобілів на загальну суму 50 млн доларів. Тоді бестселером був кросовер Renault Duster.

Від admin

Коментарі закриті.