Морально-психологічне здоров’я співробітників Служби судової охорони є необхідною складовою їх духовного розвитку та запорукою ефективного виконання поставлених завдань.

На сьогодні співпрацю у напрямку надання допомоги з підтримання морально-психологічного здоров’я в колективі Служби судової охорони Черкащини запропонували капелани громадського формування «Капеланський патруль». З метою обговорення подальших шляхів взаємодії двох сторін відбулася робоча зустріч начальника Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області полковника Служби судової охорони Анатолія Харенка та капеланів регіонального відділення ГФ «Капеланський патруль» Олега Зарубіна та Миколи Черкасова.

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо можливого залучення капеланів, у разі необхідності, для подолання кризових ситуацій в ході несення служби у судових установах області та підвищення ефективності професійної діяльності співробітників.

Протягом діалогу між сторонами було досягнуто домовленостей про розробку низки спільних проєктів та відповідних заходів.

Від admin

Коментарі закриті.