Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко знову став головою регіонального відділення Асоціації міст України. Його кандидатуру підтримали одностайно під час загальних зборів уповноважених представників 22 органів місцевого самоврядування, які відбулися 24 лютого. Заступником обрали очільника Кам’янки Володимира Тірона.

– Дякую всім за довіру, – сказав після оголошення результатів голосування Анатолій Бондаренко. – На цій посаді я й надалі захищатиму інтереси місцевого самоврядування як на рівні нашої області, так і на рівні країни. Ніхто крім нас добра в наших громадах нам не зробить.

До загальних зборів регіонального відділення в режимі онлайн доєднався виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. Він висловив пропозицію стосовно збільшення зарахування ПДФО в місцеві бюджети до 80%. За його словами, нині із цього приводу тривають перемовини й із Міністерством фінансів України, і з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

– У своїх діях ми всі маємо висловлювати спільну позицію як представники громад, незалежно від політичних поглядів, – наголосив Олександр Слобожан. – Як свідчить досвід, нам вдається «достукатися» до центральної влади. Результатом наших дій стали збережені в 2020 році понад 155 мільярдів гривень у бюджетах громад.

Насамкінець учасники зборів підтримали звернення до Правління АМУ з рекомендацією продовжити Київському міському голові Віталію Кличку термін перебування на посаді Голови Асоціації міст України.

Крім того, підняли питання стосовно обслуговування доріг між населеними пунктами  та передачі земель сільськогосподарського значення із державної в комунальну власність.

Від admin

Коментарі закриті.