На базі Золотоніського міськрайонного та Чорнобаївського районного судів пройшли спільні тактико-спеціальні навчання співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області, поліцейських Головного управління Національної поліції в Черкаській області та фахівців Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області.

Практичне відпрацювання дій всіх учасників навчань пройшло на території та в приміщенні судових установ із суворим дотриманням протиепідемічних заходів.

У ході навчань на практиці були відпрацьовані різноманітні ситуаційні завдання щодо припинення групових порушень громадського порядку в суді та прилеглій території, супроводу судді безпосередньо в приміщені судової установи під час розгляду резонансних засідань, отримання повідомлення про замінування та під час захоплення заручника в будівлі суду.

Також всі учасники навчань, виходячи з принципу прихованих дій, пропрацювали тактику з попередження агресивних дій з боку учасників судового процесу шляхом проведення ефективної комунікації з ними та удосконалили порядок взаємодії в разі виникнення інших нештатних ситуацій.

Такі спільні навчання сприяють отриманню нових й закріпленню вже набутих навичок злагодженої командної роботи з охорони і забезпечення безпеки об’єктів й установ судової влади та будуть проводитися і надалі.

Від admin

Коментарі закриті.