Відбулась робоча зустріч директорки Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Валентини Германової з головою новоутвореної Селищенської територіальної громади Анатолієм Пархоменком.

Про це інформують у Корсунь-Шевченківській районній філії обласного центру зайнятості.

Під час зустрічі підписано «Угоду про співпрацю».

Угодою передбачено об’єднання зусиль та спільна діяльність у напрямку сприяння зайнятості населення, створення нових робочих місць, впровадження обслуговування  громадян в межах територіальної громади та організації ефективного прийому обслуговування осіб.

«Служба зайнятості стала ще доступнішою для віддалених населених пунктів. Фахівці районної філії і раніше надавали інформаційно-консультаційні послуги на віддалених робочих місцях. З початку 2021 року ми продовжили цю практику, враховуючи нові виклики децентралізації та умови ринку праці»,- прокоментувала підписання документу Валентина Германова.

На сьогодні передбачено надання таких послуг:

  • пошук роботи серед актуальних вакансій бази даних служби зайнятості
  • консультування, роз’яснення законодавства про зайнятість населення, довідкова інформація;
  • прийом замовлень на видачу довідок про доходи та перебування на обліку;
  • консультування з питань роботи в електронних сервісах служби зайнятості, зокрема роботи з «електронним кабінетом роботодавця», «електронним кабінетом шукача роботи», «електронною чергою» та ін.

Перелік послуг не є вичерпним, оскільки Державний центр зайнятості завжди оперативно реагує на потреби шукачів роботи та роботодавців. Тому спектр послуг постійно оновлюється та розширюється.

Від admin

Коментарі закриті.