Територіальне управління Служби судової охорони у Черкаській області продовжує налагоджувати співпрацю з органами місцевого самоврядування. Так, нещодавно відбулася зустріч начальника Територіального управління полковник Служби судової охорони Анатолія Харенка та голови Кам’янської міської об’єднаної територіальної громади Володимира Тірона, на якій обговорено низку актуальних питань, що стосуються подальшої спільної роботи у новому форматі об’єднання.

Про це інформує пресслужба Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області.

«Якісна реалізація спільних заходів сприятиме розв’язанню ключових завдань у життєдіяльності жителів Кам҆янщини, в тому числі підтриманню громадського порядку в районному суді та забезпеченню безпеки громадян, які в ньому перебувають», – прокоментував Анатолій Харенко.

Володимир Тірон наголосив на зацікавленості мешканців громади у функціонуванні Служби судової охорони. Він переконливо запевнив про підтримку місцевої влади в реалізації плану дій.

За підсумками робочої зустрічі сторони домовилися про налагодження шляхів взаємодії.

Довідково: 3 червня 2020 року Кам҆янський районний суд перейшов під охорону співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області.

Від admin

Коментарі закриті.