З метою налагодження тісної співпраці з органами місцевого самоврядування щодо проведення спільних суспільно важливих заходів та забезпечення безпеки життя і здоров’я громадян, які відвідують органи та установи системи правосуддя в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Черкаській області відбулася робоча зустріч.

Про це повідомляють у пресслужбі Служби судової охорони Черкащини.

Захід пройшов під головуванням начальника Територіального управління полковника Служби судової охорони Анатолія Харенка за участю голови Черкаської районної ради Олександра Василенка. До обговорення актуальних питань долучилися заступники начальника підполковник Служби судової охорони Сергій Власенко та полковник Ярослав Хряпак.

«Ми переконані, що завдяки спільному плану дій та взаємодії всіх зацікавлених структур наш новостворений район стане дійсно безпечним для людей. Конкретно визначені заходи та їх реалізація сприятимуть цьому. Для нас людина – це першочерговий орієнтир. Тому саме від нас залежить, наскільки безпечно почуватимуться в приміщеннях судів і судді, і працівники апаратів судів, і звичайні громадяни. Про це ми пам’ятаємо постійно. Ми є невід’ємна частина державної влади, державного апарату і, відповідно, будемо рухатися поряд зі змінами, які відбуваються», – прокоментував начальник Територіального управління Анатолій Харенко.

У свою чергу голова Черкаської районної ради Олександр Василенко наголосив на пріоритетних напрямках співпраці районної ради та Служби судової охорони Черкащини. Він переконливо запевнив про сприяння та підтримку районної влади в реалізації плану дій.

За підсумками робочої зустрічі сторони домовилися про налагодження подальших шляхів взаємодії.

Від admin

Коментарі закриті.