Звенигородською місцевою прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення Господарського суду Черкаської області про зобов’язання суб’єкта господарювання сплатити до місцевого бюджету 145 тис. грн заборгованої плати за оренду земель на Золотоніщині. Наразі вказану суму коштів, із яких близько 15 тис. грн додатково застосованих штрафних санкцій, стягнуто в місцевий бюджет Вільхівської сільської ради Золотоніського району.

Варто зазначити, що крім вказаних коштів, ще під час розгляду справи судом орендар добровільно сплатив до місцевого бюджету понад 60 тис. грн. орендних платежів та 15 тис. грн пені.

Раніше прокурори в суді довели, що недобросовісний орендар, здійснюючи господарську діяльність на земельній ділянці, отриманій в оренду на 49 років, упродовж 2018-2019 років не виконував обов’язки за договором в частині сплати орендної плати. Зазначене порушувало інтереси територіальної громади та держави в бюджетній сфері через недоотримання  місцевим бюджетом сільської ради значних коштів, що й стало підставою звернення прокуратури до суду з відповідним позовом.

Від admin

Коментарі закриті.