Рік тому, 12 грудня 2019 року, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області взяли під охорону першу судову установу області – Черкаський апеляційний суд.

З того часу працівники суду та громадяни почуваються в безпеці і переконані, що у разі виникнення надзвичайних ситуацій до них на допомогу завжди прийдуть співробітники Територіального управління, які щоденно несуть службу в приміщенні суду.

Так, наприклад, за рік несення служби співробітниками було здійснено пропуск до судової установи близько 8 тисяч осіб, попереджено пронесення більше 70 предметів, що заборонені для пронесення до приміщення судових установ, зокрема це 35 одиниць газових балончиків, 17 одиниць ножів, 8 одиниць електрошокерів та 3 одиниці травматичної зброї тощо.

Попри впроваджений карантин та обмежувальні заходи несення служби з охорони й безпеки Черкаського апеляційного суду відбувається щоденно з дотриманням протиепідемічних норм, що є свідченням дбайливого ставлення до здоров’я громадян та власного здоров’я.

«Перебуваючи в будівлі суду, кожна людина – суддя, працівник апарату суду, учасник судового процесу або звичайний відвідувач – має відчувати себе в повній безпеці. Це і є головним завданням Служби. Тому команда Служби судової охорони Черкащини завдяки професіоналізму, пильності та безпеці буде і надалі надійним захисником громадян України та судової гілки влади», – запевнив заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області підполковник Служби судової охорони Юрій Бас.

Від admin

Коментарі закриті.