Тренування на підтримку рестораторів та проти локдауну вихідного дня відбулися сьогодні, 29 листопада, на кросфіт-майданчику, що у Черкасах на пляжі Казбетський.

Захід проведений з ініціативи депутата Черкаської міської ради від «Батьківщини» Юрія Тренкіна та власниці спортклубу “FTС” Ольги Щорс.

Заняття проводилися безоплатно для всіх охочих містян, які підтримують здоровий спосіб життя. До спортивних тренувань на свіжому повітрі долучилися місцеві політики, студенти і навіть діти.

«На жаль, у вихідні, коли у містян саме достатньо часу для відпочинку та спорту,  оздоровчі та спортивні заклади зачинені через оголошений локдаун вихідного дня. Цим заходом ми хочемо привернути увагу людей і, перш за все керівництва країни, щодо недоцільності запровадженого карантину вихідного дня. Адже наразі немає статистики, яка підтверджує доречність таких обмежень. Я вважаю такі заходи недоцільним. Адже зачинені не лише заклади харчування, промислові магазини, від чого страждає еконономіка країни, а навіть спортивні зали, секції та фітнесцентри, де люди можуть оздоровитися і підвищити свій імунітет», – зауважив Юрій Тренкін.

Учасників заходу підтримав і заступник міського голови Черкас Ігор Волошин. Він вважає, що такі обмеження негативно вплинуть на економіку як міста, так і держави в цілому.

«Я за розвиток спорту, за розвиток бізнесу, зокрема, ресторанного бізнесу. Я – за розвиток української економіки. Тому запровадження локдауну вихідного дня вважаю нерозумним рішенням. Свою позицію щодо запровадження карантину на вихідні я висловив на засіданні виконавчого комітету, є відповідна ухвала щодо роботи підприємств малого та середнього бізнесу у нашому місті», – сказав Ігор Волошин.

Дипломована тренерка Ольга Щорс теж не бачить позитиву від запровадження карантину вихідного дня.

«Я підтримала цей захід, бо я завжди підтримую все те, що стосується спорту і здорового способу життя», – наголосила Ольга Щорс.

Після спортивних тренувань учасники заходу мали змогу посмакувати смачною піцею із різноманітних ресторанів міста. Таким чином спортсмени підтримали підприємства рестораторів, які теж страждають від карантину вихідного дня.

Захід проходив із дотриманням усіх карантинних обмежень.

Від admin

Коментарі закриті.