Місцеве швейне підприємство ТОВ «Група Венето»  після двомісячного карантину розширює своє виробництво та відкриває новий напрямок роботи з пошиття спеціальних медичних костюмів та одягу біологічного захисту.

Про це повідомили у відділі організації профнавчання обласного центру зайнятості.

ТОВ «Група Венето» – офіційний виробник ортопедичної продукції. За 25 років існування «Група Венето» створила широкий асортимент товарів для сну та відпочинку, який реалізує на території України та за її межами.  

Нині, завдяки залученню інвестицій, ТОВ «Група Венето» має всі шанси стати сертифікованим лідером в Україні з виготовлення костюмів біологічного захисту для медичних працівників, поліцейських та рятувальників.

З початку 2020 року за сприяння Черкаського міського центру зайнятості на підприємстві «Група Венето» знайшли роботу 29 черкасців за професіями: швачка, технолог, закрійник, механік, слюсар та начальник виробництва.

Однак потрібної кількості кваліфікованих швачок підприємству не вистачало.

«В умовах впровадження новітнього виробничого обладнання та технологічних процесів, все частіше дефіцитом стає не робоче місце, а працівник із знанням сучасних технологій. Тому ми прийняли рішення створити два швейні цехи на 300 робочих місць» – розповідає директор швейного підприємства Олександр Згіблов.

Для реалізації амбітних планів, керівництво звернулося за допомогою до Черкаського міського центру зайнятості. Там роботодавець дізнався про таку послугу служби зайнятості, як професійне навчання.

Після перемовин прийнято рішення підібрати претендентів на роботу з числа безробітних громадян з попереднім навчанням за професією «швачка».

На території підприємства створено необхідні умови для навчання. Для цього керівництво підприємства облаштувало окремий навчальний клас, забезпечивши його усім необхідним обладнанням. Практичне навчання буде проходити безпосередньо на виробництві.

Наразі ще 14 клієнтів міського центру зайнятості готуються приступити до навчання.

«Це дієвий  підхід в організації професійного навчання безробітних з гарантованим подальшим працевлаштуванням. Перевагою такого навчання є те, що слухачі беруть участь  у виконанні  конкретних  виробничих завдань, швидше адаптуються  до умов виробництва, опановують нову техніку та сучасні  технології під керівництвом кваліфікованих спеціалістів-практиків. В умовах карантину навчання проходить з дотриманням усіх протиепідемічних рекомендацій» – резюмує директорка Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак.

У свою чергу, Олександр Згіблов переконаний, що завдяки службі зайнятості нові робочі місця вже невдовзі укомплектуються кваліфікованими кадрами.

Довідково: щоб дізнатися, як опанувати цікаву та затребувану професію «швачка» з подальшим гарантованим працевлаштуванням, звертайтеся за телефонами: (0472)35-24-14, (0472)35-30-86.

Від admin

Коментарі закриті.