Від початку дії карантину (з 12 березня по 31 жовтня 2020 року) 10,9 тис. безробітних знайшли роботу за сприяння обласної служби зайнятості. Про це інформують у відділі статистики та прогнозування обласного центру зайнятості.

За видами економічної діяльності найбільше громадян працевлаштовано у  сільському господарстві – 45,9%, у переробній промисловості – 14,5% та  у сфері торгівлі – 10,6%.

За професійними групами 34,9% працевлаштованих – це робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, 17,8% – професіонали, фахівці, службовці та керівники, 17,1% – некваліфіковані працівники, 12,3% – працівники сфери торгівлі, 9,1% – кваліфіковані робітники з інструментом, 6,2% – робітники сільського господарства.

Під час дії карантину фахівці базових центрів зайнятості (філій) не припиняли працювати дистанційно, а з 11 серпня 2020 року було відновлено особистий прийом громадян. Нині, всі сервісні установи обласної служби зайнятості відкриті для відвідувачів та працюють з дотриманням усіх протиепідемічних рекомендацій.

Від admin

Коментарі закриті.