У Черкасах з ініціативи лідера політичної партії ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко відкрито Центр підтримки черкащан.

На відкриття Юлія Тимошенко завітала особисто 13 жовтня.

Про це повідомляє кореспондент сайту “Економіка Сьогодення“.

Центр створений з метою надання кваліфікованої допомоги жителям Черкащини. За словами Юлії Тимошенко, це можливість систематизувати отриману інформацію та, залежно від потреби, проблеми людей будуть вирішуватись або на місці з фаховою допомогою, або передаватись лідерці для подальшого розв’язання питання на рівні Верховної Ради.

Черкащани та представники інших міст області  на відкритті мали змогу обговорити законопроєкти, середні зарплати освітян та лікарів, скорочення субсидій та інші суспільно-важливі питання. Зокрема, підняли тему і про епідемію COVID-19. Про загрози і проблематику у місті доповів Віталій Григор’єв, заступник директора КНП “Третя Черкаська міська лікарня”, голова Асоціації лікарів м. Черкас:

“Найголовнішою проблемою міста є відсутність єдиного координаційного центру. Тобто органу, який з певного регіону координував би всі дані про наявність ліжкового фонду, вільних місць в “ковідних” лікарнях, транспорту для госпіталізації і здійснював би логістичне корегування куди везти хворих та як їх переводити”, – сказав Віталій Григор’єв.

Лідерка партії розповідає, що люди, які виявили у себе симптоми хвороби не знають куди йти та до кого звертатись, тому є доцільною вимога організувати єдину державну гарячу лінію. До кожного, хто зателефонує за єдиним номером і матиме симптоми COVID-19, буде відправлена мобільна бригада, яка візьме тест, не надаючи права пацієнту контактувати з іншими людьми.

“Зараз хвора людина вимушена їхати в місцевому транспорті, сидіти в чергах і спілкуватись з іншими людьми. Це означає, що в карантин здорові люди в обсервації, а хворі на вулиці, тому що вони мусять їхати та шукати собі лікування”, – підкреслює Юлія Тимошенко.

Головним викликом для країни Юлія Тимошенко назвала пандемію covid-19. Юлія Володимирівна акцентувала на тому, що влада фактично „розтринькала“ кілька десятків мільярдів гривень, які б мали бути спрямованими на подолання вірусної навали. За її словами, значна частина коштів спеціального антиковідного фонду пішла на ремонтування доріг. У той час, коли українська медицина на сьогодні фактично безпорадно розводить руками у своїй неспроможності дати відсіч ковіду.

Лідерка “Батьківщини” запропонувала план невідкладних дій, який допоможе вберегти сотні життів українців. Цей план, розроблений фахівцями, передбачає відкриття єдиної багатоканальної гарячої лінії, куди за допомогою звертатимуться всі, хто відчує перші симптоми коронавірусу; забезпечення безкоштовними тестами, які мають братися впродовж доби після звернення на гарячу лінію; запровадження мобільних бригад, забезпечених автотранспортом, засобами індивідуального захисту та наборами для тестування ( щоб хворі не виходили з дому для консультації з лікарем і здачі аналізу); надання безкоштовних ліків усім, хто отримав підтвердження хвороби, за протоколом, затвердженим Міністерством охорони здоров’я; розгортання додаткових ліжок та перепрофілювання лікарень під допомогу хворим на covid.

“Це п’ять невідкладних кроків від команди “Батьківщина” змусить владу повернути витрачені кошти у Фонд боротьби з covid-19 та спрямувати їх за призначенням”, — запевнила політик.

На відкритті Центру підтримки черкащан лідерка партії ВО “Батьківщина” також наголосила на важливості місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня.

Від admin

Коментарі закриті.