Потреба людей в купівлі, продажу або обміну квартир була і буде завжди. Лише п’ятнадцять років тому, угоди з нерухомістю вважалися перепродажем, а зараз це бізнес.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи ОЦЗ.

Ріелтор перша людина, з якою зустрінеться клієнт, задумавши зробити якусь операцію з нерухомістю. Він, певною мірою, посередник між продавцем і покупцем.

Щороку, 9 жовтня, в Україні відзначають професійне свято – День ріелтора. Ця професія, поки що не визнана офіційною. Але зважаючи на значний попит на послуги ріелторських компаній, його популярність не можна недооцінювати

У великих компаніях практикується розподіл посад за видами операцій. Одні агенти займаються продажем квартир первинного житлового фонду, інші – на вторинному ринку житла, треті – відають питаннями оренди нежитлових приміщень.

Для новачків, оптимальний варіант – робота з клієнтами на ринку вторинного житла. Тут є можливість зрозуміти основні закони ринку, навчитися працювати з документами і розмовляти з клієнтами. Через півтора-два роки співробітник, який вже набрався досвіду, може йти на підвищення.

Легко стартують і швидко досягають успіху ті, хто вже має досвід роботи менеджером з продажу в інших областях, педагоги, люди творчих професій, колишні військові, жінки з вищою освітою, у яких підросли діти й з’явилася можливість успішно реалізувати себе.

Рієлтор може працювати в різних напрямках, наприклад, покупка-продаж квартир, будинків, оренда довгострокова або подобова, робота з комерційною нерухомістю. Окрім напрямку, рівень зарплати буде залежати і від кількості угод, оскільки ріелтори отримують відсоток від успішно закритої справи.

Ріелтори завжди будуть затребувані, тому що ринок нерухомості зростає. Але варто відзначити, що конкуренція між посередниками досить висока, тому треба заробити ім’я, перш ніж ганятися за великими сумами винагороди.

Для того, щоб працювати ріелтором немає необхідності закінчувати університет або коледж, адже немає такої спеціальності. Можна закінчити факультет менеджменту, де дають знання з роботи з людьми. Усі головні навички доведеться отримувати на практиці.

Ріелтор за рік-два своєї роботи здобуває безцінний досвід, що допомагає йому в подальшій будь-якій діяльності пов’язаній з людьми та комунікаціями.

З початку цього року до обласної служби зайнятості вакансії агента з нерухомості та ріелтора надійшли від місцевих підприємниць Лариси Монастирської та Ольги Білик.

Від admin

Коментарі закриті.