З початку поточного року обласною службою зайнятості було зареєстровано 62 вакансії за професією листоноша (поштар) та 2 вакансії сортувальника поштових відправлень, виробів друку; з них 33 вакансії за сприяння служби укомплектовано. 339 черкасців шукали роботу листонош. На цей час на обліку служби зайнятості перебуває 110 громадян, які хочуть працевлаштуватися за цією професією.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи ОЦЗ.

Професія листоноші дуже важлива та потрібна, особливо у невеличких містах та селах, тим паче для самотніх чи літніх людей. Для багатьох таких громадян – це не лише працівник пошти, а ледве не єдиний, чи принаймні, основний зв’язок з навколишнім світом.

Робота листоноші дуже відповідальна. Адже крім основних вмінь та навичок, якими повинен володіти фахівець, для нього дуже важливі такі якості як відповідальність, пунктуальність, чесність, хороша пам’ять і фізична витривалість.

ЧД ПАТ «Укрпошта» є на території регіону основним представником галузі поштового зв`язку та охоплює наданням поштових послуг усіх жителів Черкащини. У відділеннях поштового зв’язку кожен клієнт може скористатися широким спектром послуг: сплатити будь-який платіж, поповнити рахунок оператора мобільного зв’язку, отримати та переказати кошти, здійснити пересилання поштових відправлень, придбати електронний квиток на залізничний та авіатранспорт, замовити «Власну марку» тощо.

Від admin

Коментарі закриті.