Ринок праці є найдинамічнішим компонентом ринкової економічної системи. Особливістю цього ринку є перетин інтересів працівників, роботодавців та держави, що віддзеркалюють всі соціально-економічні, політичні, міграційні та інші процеси в суспільстві. Актуальним і важливим є питання легалізації виплати заробітної плати і оформлення трудових відносин між роботодавцем і найманим працівником.

Про це повідомляє Уманська районна філія ОЦЗ.

Так, нещодавно в Уманській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся інформаційно-роз’яснювальний семінар для місцевих роботодавців з питань легалізації праці за участю головного державного інспектора з питань праці Управління Держпраці в Черкаській області Ростислава Проценка.

Під час зустрічі працедавці поспілкувалися безпосередньо з представником Держпраці України та фахівцями районної служби зайнятості і отримати вичерпні відповіді на свої запитання.

Ростислав Проценко наголосив, що легалізація заробітної плати і трудових відносин – це соціальна захищеність кожного громадянина України.

Проведення відповідних заходів сприяє покращенню співпраці служби зайнятості з роботодавцями щодо задоволення їх кадрових потреб. Також дає можливість отримати актуальну інформацію про можливості служби зайнятості та зміни в законодавстві про працю.

Від admin

Коментарі закриті.