У серпні 2020-го не зважаючи на карантин у Черкасах та області зареєстрували 130 нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку нових авто в регіоні склала 3,5 мільйони доларів.

Серед марок лідером продажів став французький бренд Renault. У Черкасах зареєстрували 30 автомобілів цієї марки на суму 400 тисяч доларів без врахування вартості додаткового обладнання. В трійку найпопулярніших марок увійшли Toyota і Mazda, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

У рейтингу моделей на першому місці минулого місяця у регіоні був кросовер Renault Duster. Крім нього були популярними Renault Logan і Mazda CX-5.

Серед усіх зареєстрованих авто 75% склали кросовери. 30% – машини з дизельними двигунами, а середній об’єм двигуна склав 1,8 тисяч сантиметрів кубічних.

Загалом впродовж серпня в Україні зареєстрували 7 тисяч нових машин.

Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 210 мільйонів доларів США. Серед цих авто – 5 тисяч кросоверів, що складає майже 75% від загального обсягу авторинку. Українці купували і машини преміум-сегменту: Rolls-Royce Cullinan, Bentley Continental GT, Mercedes-Benz GT AMG, п’ять Porsche 911 та вісім електромобілів Porsche Taycan.

Від admin

Коментарі закриті.