Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області виявили в Управлінні освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради фінансових порушень на загальну суму понад 5,8 млн грн. Порушення виявили за період з 1 січня 2016 по 31 грудня 2019 року.

Про це повідомляє пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Управлінням освіти зайво нараховано та виплачено індексації грошових доходів працівникам загальноосвітніх навчальних закладів протягом 2016 року на суму понад 1 млн грн. Як наслідок, зайво нараховано та сплачено єдиний соціальний внесок на суму понад 274 тис. грн, що призвело до втрат фінансових (матеріальних) ресурсів на зазначені суми.

Також, без планування відповідних видатків із місцевого бюджету загальноосвітніми навчальними закладами за рахунок освітньої субвенції додаткового утримувалися понаднормативні посади заступника директора, педагога-організатора, практичних психологів, керівників гуртків на загальну суму 824 тис. грн.

Через завищення обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт та оплату Установою їх у повному обсязі підрядним організаціям зайво перераховано кошти на суму 160 тис. грн.

Окрім того, при наданні платних послуг з організації харчування дітей в дошкільних навчальних закладах за період з 01.01.2016 по 31.12.2019, одержані доходи від платних послуг (плата для батьків за перебування дітей у ДНЗ) не в повному обсязі спрямовувалися на придбання відповідних продуктів харчування для організації харчування, внаслідок чого за рахунок коштів загального фонду проведено видатки, які мають здійснюватися за рахунок коштів спеціального фонду, на загальну суму 493 тис. грн.

Утворення у загальноосвітніх навчальних закладах бухгалтерських служб з недотриманням Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти призвело до утримання понаднормативних 18,5 посад бухгалтерів за рахунок коштів міського бюджету на загальну суму
2,5 млн грн.

Від admin

Коментарі закриті.