Лісова галузь Черкаського району включає 8 лісництв, що є активними роботодавцями на ринку праці регіону. Так, протягом 2020 року до таких підприємств було працевлаштовано 29 безробітних, які перебували на обліку в районній філії Черкаського обласного центру зайнятості, на посади «лісокультурник», «лісоруб» та «водій».

Про це повідомляє Черкаська районна філія ОЦЗ.

Одним із таких прикладів працевлаштування є історія жителя Черкаського району.

Сергій звернувся до районної філії в листопаді 2019 року. Чоловік за освітою інженер лісового господарства, після звільнення з ДП “Черкаське лісове господарство”, де працював 17 років на посаді майстра лісу не бачив перспектив працевлаштування в іншій галузі, адже вважав догляд за лісом та охорону лісових багатств своїм покликанням.

Протягом півроку Сергій відвідував службу зайнятості, отримував профорієнтаційні послуги та послуги з пошуку роботи. Але галузь лісової промисловості відрізняється сезонністю, тому взимку зазвичай такі вакансії не оновлюються. Коли в березні розпочався карантин, у зв’язку з пандемією Covid-19, чоловік не втрачав надії знайти роботу: переглядав вакансії на інтернет-ресурсах, надсилав резюме та відвідував співбесіди. Кар’єрний радник продовжував пропонувати підходящі вакансії, але вже в телефонному режимі. І вже незабаром, після успішного проходження співбесіди в ДП “Лисянське лісове господарство”, Сергій був працевлаштований у травні цього року на посаду лісничого, де працює і по цей часу.

Від admin

Коментарі закриті.