Несприятливі погодні умови та жорстка ґрунтова посуха призвела до зниження урожайності та втрат врожаю сільськогосподарських культур на території багатьох районів Черкащини.

За таких умов фахівці Департаменту АПР Черкаської ОДА у складі спеціальних комісій виїжджають в поля для обстеження посівів та урожаю.

Про це повідомляє Agronews.ua.

«Допомагають аграріям та активно долучаються до співпраці зі спеціальними комісіями представники місцевого самоврядування Великохутірської ОТГ Драбівського району, Тернівської та Ротмистрівської ОТГ Смілянського району», — йдеться в повідомленні на сайті обласного Департаменту АПР.

Зазначається, що протягом третьої декади серпня та першої декади вересня поточного року на території Черкаської області проведено спеціальні обстеження понад 5,5 тис. га посівів кукурудзи, сої та соняшнику, які обробляються 24 сільськогосподарськими підприємствами усіх форм власності. Із зазначеної площі рекомендовано до списання близько 3 тис. га (урожай втрачено), на площі майже 2,5 тис. га урожайність значно знижена.

За попередніми оцінками фахівців у сфері агрономії, найбільші втрати наразі фіксуються в Смілянському районі.

Від admin

Коментарі закриті.