У Степанецькій громаді реалізують проєкт «Не пали – компостуй!», у межах якого оголосили конкурс на кращий компостер.

Про це повідомляє пресклуб реформ.

За словами голови Степанецької ОТГ Олександра Яременка, проєкт «Не пали – компостуй!» має на меті покращити екологічну ситуацію на території громади через впровадження роздільного збору сміття та компостування органічних побутових відходів.
— Наш проєкт став переможцем конкурсу мікрогрантів «Час діяти», оголошений Благодійним фондом «МХП-Громаді». Це вже 15-й проєкт, у якому бере участь або самостійно реалізує громада. Лише цьогоріч ми подали найбільше заявок на конкурс мікрогрантів БФ «МХП-Громаді» і одержали підтримку відразу чотирьох із них, – розповідає голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко. 

За словами головного спеціаліста відділу економіки та інвестицій Івана Степанця, завдяки компостуванню можливо не лише запобігти утворенню шкідливих парникових газів, але й отримати добрива для садового господарства.

— У межах цього проєкту плануємо залучити мешканців громади до роздільного збору побутових відходів та створення мережі компостувальних майданчиків. До 15 вересня у громаді триває конкурс на кращий компостер, виготовлений власноруч, із призами для переможців.

Від admin

Коментарі закриті.