Депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін переконаний, що співпраця депутатського корпусу, міської влади та громади дає вагомі результати. Прикладом такої співпраці є сучасна новозбудована вулиця Героїв Дніпра.

Про це він розповів, інспектуючи разом із заступником міського голови Черкас Ігорем Волошиним транспортну магістраль, яка з”єднала Митницю з іншими районами міста.

“Будівництво цієї дороги, я вважаю, найголовнішим проєктом свого життя, свого депутатства. Це – реалізований проєкт сучасної, нової вулиці Героїв Дніпра. Це приклад успішної співпраці міської влади, депутатського корпусу та громади міста”, – сказав Юрій Тренкін.

Він нагадав, що ще не так давно це була одна з найболючіших проблем нашого міста. Біля Дніпра не було асфальтованої дороги, жодного тротуару, маршрутки тут не хотіли їздити.

“Зараз ми бачимо перед собою сучасну дорогу, велодоріжки, пішохідні доріжки, є система поливу. Я хотів би подякувати членам нашої команди, представнику виконавчого комітету, заступнику міського голови Ігорю Волошину, який був одним з ініціаторів та доклав багато зусиль, щоб вулиця Героїв Дніпра виглядала саме так”, – наголосив депутат.

Ігор Волошин погоджується з думкою, що у місті не можливо створити будь-який проєкт без співпраці виконавчого й законодавчого органів влади.

“Я дійсно хочу подякувати депутатському корпусу. Вам, як депутату, жителю Митниці і фанату своєї справи. Буваючи на таких об”єктах ми зустрічаємо людей, які підходять і дякують за проєкти, які ми робимо спільно. Я вважаю, що це лише початок роботи нашої команди. Сюди, до речі, приїжджають люди з різних міст України і не впізнають ту Митницю, яка була ще 5 років тому. Навіть міжнародні делегації приїжджають і переймають досвід. Ми недавно приймали київське «Динамо». Ці хлопці які об’їздили світи і їм є з чим порівняти. Коли вони побачили ці дороги, заклади освіти, заклади харчування на Митниці, то були здивовані. Мовляв, це не гірше, ніж в Іспанії, Італії, Португалії і загалом за кордоном. Це лише початок спільних справ на благо рідного міста”, – розповів Ігор Волошин.

Юрій Тренкін та Ігор волошин переконані, що така співпраця  депутатського корпусу, міської влади та громади Митниці триватиме і надалі.

“Я думаю, що ми запевнимо громаду міста Черкаси, що Митниця – це лише початок, це взірець для інших мікрорайонів, як повинно бути, як можна зробити, співпрацюючи з депутатським корпусом, владою і громадою міста. Тільки разом!”, – наголосив Юрій Тренкін.

Ремонт вул.Героїв Дніпра – приклад успішного проекту, реалізованого у Черкасах. Замість «напрямку», на якому буксували авто і переверталися маршрутки, в мікрорайоні Митниця тепер є сучасна дорога з якісним асфальтним покриттям, велодоріжкою, зручними тротуарами, озелененням і освітленням. Переконаний, що усі дороги у Черкасах мають бути не гіршої якості. ВО «Батьківщина» у Черкасах працюватиме над цим. Тільки вперед!

Опубліковано Юрiй Тренкiн / Yury Trenkin Понеділок, 7 вересня 2020 р.

Від admin

Коментарі закриті.