Євгене, на сьогодні Ваша Агенція є чи не найвпливовішою громадською організацією у місті.  І вже більше 6 років ми спостерігаємо за вашою активною громадською діяльністю та приємно дивуємось численними проєктами, якими ви опікуєтесь. Тож, цікаво,  чи є у вас зокрема політичні проєкти ?

Дякую за запитання. Ми ніколи не були політичним проєктом, але ж наша громадська діяльність дуже тісно пов’язана з різними сферами та аспектами життєдіяльності громади. Ми пишаємось такими проектами, як – ОСББ Черкащини, дорожня карта порятунки малих та середніх річок, скасування земельного податку КП «Аеропорт Черкаси», суттєва допомога бійцям АТО в отриманні земельних ділянок, боротьба з браконьєрами, допомога бізнесу та багато інших важливих для громади проєктів.

Під час карантину ми могли бачити вас в лікарнях та інших комунальних закладах міста з гуманітарною допомогою, наших читачів цікавить, що це за допомога  і кому вона надавалась?

Ви знаєте, дійсно, аби ефективно вирішувати проблеми громади потрібно бути у політиці і на посадах, де приймаються рішення. Лише на своєму невеликому рівні, під час карантину ми зробили набагато більше, ніж місцева влада.

Перші дні карантину для людей були досить важкими. Уже в перший місяць, в умовах невизначеності, ми вимушені були разом з нашими партнерами Уманським тепличним комбінатом, компанією Укравіт, меценатом Дмитром Просвірновим та головою Ради підприємців при Черкаській ОДА Олександром Турченяком взяти на себе зобов”язання допомогти громаді, аби не допустити колапсу.

Ми одразу усвідомили небезпеку поширення вірусу, провели ряд зустрічей з партнерами Агенції і одразу розпочали масштабну благодійну допомогу. За місяць безперервної роботи компанія Укравіт надала, а Агенція забезпечила, логістику та доставку антисептиків у всі медичні заклади міста Черкас та Умані.  Окрім медичних закладів, допомогу отримали деякі державні установи та більшість ОСББ. Загалом, в рамках допомоги, компанією Укравіт надано більше 70 000 літрів антисептику, Уманським тепличним комбінатом біля 1000 кг овочів для підняття імунітету бійцям в зоні АТО, а наші меценати окрім іншого ще забезпечили лікарні медичними окулярами, захисними костюмами та масками.

Тож, повертаючись до тема майбутніх виборів, який на Вашу думку запит у громадян й якими критеріями має відповідати майбутній кандидат у депутати або міського голови?

Звісно, вся Україна зачекалась змін, і за деякими економічними показниками ми серйозно відстаємо від світової спільноти. Впродовж останніх 29 років в країні відсутні дієві реформи і все, що декларують чиновники, це лише імітація роботи. Нам потрібні найперше ментальні зміни та розуміння того, що тільки в єдності наш порятунок. Люди вже давно очікують підвищення соціальних стандартів, і ,звичайно, вони проти того щоб обранці ділили сфери впливу між собою, а навпаки – хочуть, щоб вони працювали саме на користь громади.

Моє бачення кандидата – це людина, яка постійно опікувалася проблемами громади, він у першу чергу  господарник, який вдало створював робочі місця, є добропорядним платником податків.

Ці вибори будуть, як ніколи, підвищеною турбулентністю. Людям потрібно бути вкрай розважливими при голосуванні та не вірити на слово. Критерій простий, – якщо кандидат або члени його команди мають кримінальні справи, проти них проводились постійні мітинги громадян, також протягом своєї каденції нічого не робили, а напередодні виборів ставлять собі в заслуги те що зроблено за кошт громади, то за таких не можна голосувати.

На нашу думку у вас є великий потенціал, добрі напрацювання, тож можливо Ви будете брати участь у виборчих перегонах?

Попередньо ми готові взяти на себе політичну відповідальність, бо маємо чітке бачення реалізації таких важливих для міста проєктів як вирішення екологічного питання з міським сміттєзвалищем, проєкту «безпечне місто», транспортної реформи, реформування чиновницького апарату, підвищення соціальних стандартів та інше.

Але ж сам механізм проходження на вибори вимагає мати партійну приналежність. І така форма участі у волевиявленні, на мою думку, роз’єднує людей та ставить перед вибором, кого обирати кандидата чи партію. Наприклад, маючи симпатію до конкретного кандидата може виявитись, що він висувається партією, яку ви не сприймаєте.

Тому наразі наша команда вивчає можливість участі у чергових виборах. Тим паче, що рівень компетенції нашої команди дозволяє обіймати в тому числі і керівні посади.

 

 

 

Від admin

Коментарі закриті.