Усюди є небо і зорі скрізь сяють,

І квіти усюди ростуть…

Та тільки одну Батьківщину ми маєм-

Її Україною звуть.

Друзі,  вітаю всіх нас з 29-ою різницею Незалежності нашої Вітчизни!

Напередодні чергових місцевих виборів вимушений скорегувати своє привітання. Річ у тім, що всі ми хочемо змін і маємо голосувати. Водночас, нас роз’єднують за партійною приналежністю – людям нав’язують голосувати за партії, але це, на мою думку, шлях помилковий. Партія сьогодні є, а завтра вона переформовується або перефарбується, а людина вона залишається такою якою вона є.

Якщо ми переконані в тому, що ми несемо в собі козацьку культуру, то давайте обирати кандидатів думаючи, і обирати за їх вчинками.

Якщо у людини є досвід господарника, високий рівень компетенції, вона піклується про громаду та не забруднена у корупційних діях, то на такого кандидата, звісно, можна звернути увагу.

Але ж, якщо за ним шлейф кримінальний, або він вже був при владі і ні чим крім власних кишень не переймався, то гоніть таких у три шиї. Навіть, якщо цей кандидат перефарбувався та ставить собі у заслуги те, ще зроблено за гроші громади. Тому давайте з відповідальність поставимося до цих виборів та відкриємо нову сторінку в історії незалежної України!

Тож, в переддень цього свята хочу побажати всім нам мудрості та єдності!

Щиро Ваш – Євгеній Глєбов

 

 

 

Від admin

Коментарі закриті.