Сьогодні карантин втручається в повсякденне життя кожного українця, а економіка держави перебуває у кризі гіршій ніж у 2008 році.

Я завжди вважав і вважаю, що потрібно використовувати будь-які складнощі на свою користь. Навіть не зважаючи на те, що більша частина бізнесу потребує певної оптимізації, ми вже сьогодні можемо використати ці негаразди на розвиток, наприклад туристичної галузі. Це те, що не потребує суттєвих енергоресурсів – це те, що у нас під ногами та навкруги, це наша природа та наші мальовничі куточки України.

На сьогодні склалися унікальні умови, коли через пандемічну ситуацію більшість із нас воліє відвідати нові місця відпочинку в межах нашої країни, і таких бажаючих більш як 80 відсотків. Тому, саме зараз, необхідно реформувати туристичну галузь та виділити більше грошей на її розбудову. У такому разі за рік-два можливо не тільки у десятки разів збільшити надходження до бюджетів всіх рівнів, а й популяризувати Україну, як туристичну. Адже дійсно, у нас є на що подивитися і є що запропонувати закордонним туристам.

Однак, налагодження туристичного бізнесу як і налагодження, наприклад, роботи кожного підприємства – вимагає фінансування, розуміння шляхів його розвитку та впровадження на державному рівні реальних програм підтримки. Ми маємо ситуацію коли розвиток туристичної галузі здебільшого відбувається за рахунок самих мешканців, які живуть поруч туристичних об’єктів. Саме вони на сьогодні є організаторами її розбудови.

І на останок, якщо у чиновників немає розуміння як розбудувати туристичну галузь, можна просто скопіювати європейській досвід. Або, до прикладу скористатися досвідом Саудівської Аравії, яка до минулого року була найбільш закритою країною світу, а вже в найближчому майбутньому планує стати туристичним центром всього аравійського півострова.

 

Від admin

Коментарі закриті.