У  селах громади розпочато встановлення контейнерів для роздільного збору сміття – і почали тут із найбільш шкідливого для довкілля пластику. Наступним етапом буде встановлення контейнерів у всіх селах громади та розширення сортування відходів за різними групами.

Як повідомив голова Ротмістрівської ОТГ Володимир Ховайба, розпочато і  централізований вивіз сміття від населення. Це стало можливим завдяки створенню у громаді власного комунального підприємства, для якого закупили усю необхідну техніку – трактор із повним набором обладнання, від причепа до косарки і подрібнювача гілок. Це дало можливість не лише повністю забезпечувати поточний благоустрій на території громади, але й повивозити сміття зі стихійних звалищ, що складувались роками.

Затверджено графік вивезення відходів у всіх селах громади (раз на місяць, а у самій Ротмістрівці – двічі).

“Запроваджуючи роздільний збір відходів, ми плануємо зробити наші села чистішими та екологічнішими. А також прагнемо донести до людей, що вони також відповідальні за те, наскільки затишно і комфортно їм тут буде жити, що розвиток громади залежить від дій і свідомості кожної людини”, – констатує Володимир Ховайба..

 

Від admin

Коментарі закриті.